Szkolenia tunelowe

Szkolenia w tunelu | Olimpic Skydive Mirosławice
Dlaczego tunel Speedfly?

Tylko w Olimpic Skydive

Dlaczego tunel Speedfly?

W tunelu wykorzystana została nowoczesna technologia. SADR- (surface aerodynamic drag reduction) Umożliwia on latanie z prędkością do 320km/h. Dzięki temu 15-metrowy tunel spełnia najwyższe wymogi pod kątem profesjonalnego treningu. Unikalne położenie przy strefie skoków spadochronowych sprawia, że stanowi on atrakcyjną ofertę dla skoczków z całego świata. Profesjonalna załoga wyszkolonych instruktorów, jak i rozpoznawalnych coachów, oferuje trening na zaawansowanym poziomie.

W Centrum Sporów Lotniczych można rozwijać swoje umiejętności w lataniu w formacjach płaskich (FS), freeflying (FF), formacjach wertykalnych (VFS), jak i lataniu dynamicznym (Dynamic Flying). Możliwość dzielenia czasu z innymi skoczkami daje optymalne opcje trenowania.

Jak zostać instruktorem?

Ogromna dawka emocji

Jak zostać instruktorem?

Tunel aerodynamiczny Speedfly oferuje możliwość wyszkolenia się do stopnia instruktora tunelowego według standardów organizacji tunelowej tunnelinstructor.org. Szkolenie obejmuje pakiet zajęć teoretycznych i praktycznych podczas których kursanci dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się w tunelu oraz jak kontrolować osoby pierwszy raz latające w tunelu, jak i doświadczonych latających uczących się nowych umiejętności. Długość szkolenia uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji kursantów oraz od szybkości przyswajanej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Nie musisz być skoczkiem spadochronowym ani nie musisz mieć żadnego doświadczenia w lataniu w tunelu, aby zostać instruktorem tunelowym. Szkolenie odbywa się od podstaw, choć wcześniejsze doświadczenie może (ale nie musi) zaprocentować w postaci skróconego czasu szkolenia na instruktora tunelowego.

Dowiedz się więcej!

Oferta cenowa tunelu pozostaje niezwykle konkurencyjna. Z myślą o zorganizowanych campach stworzony został system rabatowy ? uwzgledniający ilość zakupionego czasu lub pakiety łączone skoczno-tunelowe. Pozwala to zoptymalizować możliwości treningowe i maksymalnie wykorzystać bogatą ofertę Centrum Sportów Lotniczych w Mirosławicach

Szkolenia w tunelu | Olimpic Skydive Mirosławice

Kup pierwszy
skok