O Olimpic Skydive

Centrum Sportów Lotniczych
Centrum Sportów Lotniczych

Tylko w Olimpic Skydive

Centrum Sportów Lotniczych

Co łączy takie miejsca jak:  Perris w Kalifornii (USA),  Eloy w Arizonie (USA),  Dubai (ZEA) oraz Mirosławice koło Wrocławia?

Miejsca takie są wyjątkowe bo w tym samym miejscu zlokalizowany jest tunel aerodynamiczny i spadochronowa strefa zrzutu.

Tak więc nasze centrum w Mirosławicach to jedno z pięciu  takich miejsc na kuli ziemskiej, w których można latać w tunelu aerodynamicznym i skakać ze spadochronem.

Zlokalizowane tutaj Centrum Sportów Lotniczych zapewnia:

  • adrenalinę dla miłośników silnych doznań ? podczas skoków ze spadochronem na strefie zrzutu  Olimpic Skydive
  • niezapomniane przeżycia podczas lotów widokowych nad Ślężą ? na mirosławickim lotnisku
  • zabawę dla całej rodziny – w tunelu aerodynamicznym SpeedFly
Olimpic Skydive

Ogromna dawka emocji

Olimpic Skydive

Strefa działa w tym miejscu od ponad 12 lat. Samo lotnisko może się poszczycić ponad 80-letnią tradycją. Szkoła Spadochronowa Olimpic Skydive jest członkiem grupowym USPA (United States Parachute Assotiation).

Działalność szkoły spadochronowej prowadzona jest na spadochronowej strefie zrzutu Mirosławice na lotnisku Aerokubu Dolnośląskiego.

Czym latamy?

W sezonie, zazwyczaj od marca do listopada, strefa dysponuje statkami powietrznymi przystosowanymi do zrzutu skoczków. Pozwalają one na bezpieczne i wygodne oddawanie skoków z wysokości 4000 m.  Jest to atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla samodzielnych skoczków, jak i pasażerów tandemowych.