Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

Skoki w tandemie

Skoki w tandemie
Skoki w tandemie

Wielka dawka adrenaliny

Skoki w tandemie

Olimpic Skydive, strefa skoków spadochronowych w Mirosławicach, gwarantuje niezapomniane przeżycia nie tylko dzięki położeniu między Zalewem Mietkowskim a Ślężą, ale też dobrym warunkom pogodowym i doskonałej atmosferze, jaką zapewnia doświadczona kadra instruktorska. Okazjonalnie skoki realizowane są na pobliskiej strefie Świebodzice Exile Camp. W ofercie znajdują się skoki spadochronowe w tandemie – z możliwością realizacji na terenie całego kraju. Jest to rodzaj skoków ze specjalnym spadochronem przystosowanym dla dwóch osób – instruktora i pasażera. Pod okiem doświadczonych tandem pilotów można tu skoczyć z 4000 m. Prędkość swobodnego spadania może osiągnąć 200 km/h.  Dzięki temu jest to szansa, by w sposób bezpieczny poczuć smak adrenaliny.

Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem to nie tylko świetna zabawa, ale także niezapomniane przeżycia. Atrakcja zapierająca dech w piersiach, podczas której o nic nie trzeba się martwić. W Olimpic Skydive skok tandemowy odbywa się zawsze w asyście doświadczonego instruktora, który gwarantuje bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczeństwo to podstawa

Skoki spadochronowe w tandemie to skoki ze specjalnym spadochronem przystosowanym dla dwóch osób – instruktora i pasażera. Pod okiem doświadczonych tandem pilotów można tu skoczyć z 4000 m. Prędkość swobodnego spadania może osiągnąć 200 km/h. Dzięki temu możesz w sposób bezpieczny poczuć smak adrenaliny. Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem to nie tylko świetna zabawa, ale także niezapomniane przeżycia. Atrakcja zapierająca dech w piersiach, podczas której o nic nie trzeba się martwić.

Czas na skok!

Skoki tandemowe to unikalna propozycja dla miłośników adrenaliny i doskonały prezent. Jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych wystarczy zaledwie 15 min. szkolenia by niemal każdy mógł poszybować w przestworzach. Takie przeżycia pozwalają uczcić wyjątkowe okazje, rocznice i urodziny. W ofercie Olimpic Skydive znajduje się możliwość złożenia zamówienia na okazjonalny skok z szampanem, który otwierany jest tuż po lądowaniu. Każdy skoczek otrzymuje też certyfikat potwierdzający fakt odbycia lotu z 4000 m. Do tej podniebnej przygody nie potrzeba badań lekarskich. Skok można wykonać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Każdy skoczek otrzymuje certyfikat potwierdzający fakt odbycia lotu z 4000 m. Do tej podniebnej przygody nie potrzeba badań lekarskich. Skok można wykonać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Zachowaj wspomnienia

Jakie wideo filmowanie wybrać?

Oprócz zdjęć masz możliwość wybrania jednego z dwóch typów wideofilmowania:

 • handycam, czyli kamera na ręku instruktora
 • wideofilmowanie przez zewnętrznego kamerzystę (dodatkowego skoczka).

Zdjęcia i zmontowany film z całości lotu otrzymasz na wskazany adres mailowy jeszcze tego samego dnia. Jest to fantastyczna pamiątka, która wzbudza podziw i zachwyt znajomych.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia Tandem Box – specjalnego prezentowego pudełka, w który znajduje się pendrive 8 GB. W 30 min. od skoku nagrywany jest tam pamiątkowy film.

Handycam - ujęcia:
 • przed wejściem do samolotu
 • w trakcie lotu na wysokość 4000m
 • po wyskoku podczas wolnego spadania
 • procesu otwarcia spadochronu
 • lotu pod otwartą czaszą spadochronu, w tym emocji skoczka
 • lądowania
 • wręczanego certyfikatu – po skoku
Zewnętrzny kamerzysta - ujęcia:
 • przed wejściem do samolotu
 • w trakcie lotu na wysokość 4000m
 • po wyskoku podczas wolnego spadania
 • procesu otwarcia spadochronu
 • lądowania
 • wręczanego certyfikatu – po skoku