Kup skok spadochronowy w tandemie

Uwielbiasz adrenalinę i szukasz nowych przygód? Chcesz odkryć kolejny sport ekstremalny? A może szukasz pomysłu na prezent, który wywoła niezapomniane emocje? Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, lepiej nie mogłeś trafić. Razem z nami zrealizujesz marzenie o skoku ze spadochronem i znajdziesz się w siódmym niebie!

Krok po kroku aż do skoku

Skok w tandemie to nie tylko kilka sekund adrenaliny. To przygoda, podczas której nasz doświadczony tandempilot stanie się Twoimi przewodnikiem w podbijaniu nieba, a Ty skupisz się na czerpaniu z tego samej przyjemności. Zobacz, co Cię czeka!

Kup skok

Najpierw zdecyduj, jak ma wyglądać Twój skok! Aby zobaczyć wszystkie dostępne warianty, przejdź do podstrony Kup skok.

Sprawdź ofertę
Zrób CHECK-IN

Po zrealizowaniu zakupu dostaniesz kod vouchera. Na jego podstawie musisz przejść przez odprawę na podstronie CHECK-IN, by zarezerwować termin skoku.

Zrób CHECK-IN
Zabawa czas start!

Przyjedź do naszej strefy spadochronowej w Mirosławicach ? to właśnie tutaj Twoje marzenia zamienimy na solidną dawką adrenaliny. Tego dnia załóż wygodne ubranie i sportowe, zabudowane obuwie (żeby podczas skoku nie wyrwało Cię z butów!).

Krótkie szkolenie z tandempilotem

Skok spadochronowy w tandemie to gwarancja ekstremalnej dawki emocji połączona z poczuciem bezpieczeństwa. Nasz doświadczony tandempilot przeprowadzi z Tobą 15-minutowe szkolenie i zadba o to, byś mógł przeżywać niesamowite wrażenie z głową wolną od zmartwień.

Wznosimy się nad chmury?

Koniec z wymówkami! Wchodzimy na pokład samolotu i wznosimy się na wysokość 4000 m! Od skoku dzielą Cię już tylko minuty ? czujesz ten dreszczyk emocji?

?i lecimy!

To jest ten moment! Wraz ze swoim tandempilotem wyskakujesz z rozpędzonego samolotu i szybujesz pośród chmur z prędkością do 200 km/h! Ekstremalna dawka adrenaliny gwarantowana!

Bezpieczne lądowanie

Na wysokości około 1750 m tandempilot, z którym wykonujesz skok, otworzy spadochron. Po tym zostaje Ci tylko podziwiać malownicze okolice góry Ślęża. Jesteśmy pewni, że te emocje i widoki zostaną w Twojej pamięci na zawsze!

Wręczenie certyfikatu

Po lądowaniu otrzymasz indywidualny certyfikat. Teraz już wszystkim będziesz mógł się pochwalić, że odważyłeś się na lot wśród chmur z 4000 m!

Zachowaj wspomnienia na dłużej

wybierz opcję z nagraniem wideo

Jeśli tylko zechcesz, uwiecznimy na filmie to, jak spełniasz swoje marzenie o lataniu! Dzięki temu zawsze będziesz mógł wrócić do tego dnia i jeszcze raz poczuć te niezapomniane emocje.

Masz 2 opcje do wyboru:
Filmik z Handycam ? Twój tandempilot będzie miał na ręku kamerę, która uwieczni każdy moment Twojej podniebnej przygody.
Filmik nagrany przez zewnętrznego kamerzystę (dodatkowego skoczka), który najlepiej uchwyci uśmiech na Twojej twarzy i zapierające dech w piersiach widoki.
Jakie ujęcia nagramy?
przed wejściem do samolotu
w trakcie lotu na wysokość 4000 m
po wyskoku podczas spadania
proces otwarcia spadochronu
lot pod otwartą czaszą spadochronu
lądowanie
wręczenie certyfikatu
…a na pierwszym planie będziesz Ty i Twoje emocje!
Pierwsza sekcja ze zdjęciem

Kiedy i jak dostaniesz materiał?

Zdjęcia i zmontowany film w całości wyślemy Ci na maila jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu będziesz mógł się pochwalić nimi w social mediach i wzbudzić podziw wśród znajomych.Przesłanie cyfrowego pliku to dla Ciebie za mało? Kup Tandem Box! To specjalne pudełko prezentowe z pendrivem 8 GB w zestawie. 30 minut po skoku zgramy na niego Twój pamiątkowy film. Teraz już będziesz mieć pewność, że ta wyjątkowa przygoda zostanie uwieczniona w równie wyjątkowy sposób.

Zanim polecisz z nami, sprawdź ważne informacje

Kiedy niekorzystna pogoda nie pozwoli zrealizować skoku, nic się nie martw. Przesuniemy termin i ustalimy nową datę.
Voucher na skok możesz zrealizować w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.
Jeśli tylko chcesz, możesz zabrać ze sobą znajomych, którzy będą Ci towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu.
Podana cena skoku dotyczy pasażerów do wagi 90 kg. Za każdy dodatkowy kilogram obowiązuje dopłata.
Wchodzisz w to? Nie odkładaj marzeń na później — zrealizuj je już teraz i kup pierwszy skok! KUP SKOK W TANDEMIE