Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe - Przygoda w Powietrzu | Olimpic Skydive Mirosławice
Dlaczego strefa Olimpic Skydive?

Tylko w Olimpic Skydive

Dlaczego strefa Olimpic Skydive?

Centrum Sportów Lotniczych oferuje unikalne w skali światowej warunki do profesjonalnego treningu spadochronowego. Połączenie strefy skoków spadochronowych Olimpic Skydive tuneluaerodynamicznego SpeedFly umożliwia optymalne szkolenie i rozrywkę na najwyższym poziomie. Jest to jedyna w Polsce strefa zrzutu zrzeszona w USPA ? organizacji spadochronowej Stanów. Zjednoczonych z ponad 60 letnim doświadczeniem.

W sezonie letnim 2018 r. umożliwiamy oddawanie z różnych statków powietrznych takich jak Turbolet L-410, śmigłowiec Mi-8 , SMG-92, TURBO FINIST , Pilatus PC-6 Turbo Porter. skoki wykonywane są z wysokości od 1000m do 6000m

Kto może wykonywać samodzielne skoki?

Czego potrzebujesz do skoku?

Kto może wykonywać samodzielne skoki?

Samodzielnym skoczkiem może zostać praktycznie każdy kto przejdzie podstawowe szkolenie spadochronowe i zaliczy pozytywnie egzamin na licencję spadochronową. Strefa honoruje licencje spadochronowe wszystkich federacji krajowych. Do wykonania skoku niezbędne jest posiadanie licencji A (FAI) oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC wymaganego przez polski system prawny.

Więcej o Olimpic Skydive

Dodatkowe informacje

Strefa Olimpic Skydive to miejsce przyjazne skoczkom z całego świata. Duża układalnia z miękkąpodłogą zapewnia wygodę i komfort. Elektroniczny system manifestowania na skoki pozwala na zautomatyzowany dostęp do usług strefy. Skoki spadochronowe ? dzięki doskonałym warunkom atmosferycznym ? mogą być oddawane od marca do listopada. Bliskość Wrocławia zapewnia nie tylko dogodną komunikację, ale również możliwość skorzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Na miejscu możliwe jest wypożyczenie: kombinezonu, kasku, gogli, wysokościomierza i sprzętu niezbędnego do wykonywania skoków.

Wygodny system

Elektroniczny system manifestowania na skoki pozwala na zautomatyzowany dostęp do usług strefy.

Terminy

Skoki spadochronowe ? dzięki doskonałym warunkom atmosferycznym ? mogą być oddawane od marca do listopada.

Lokalizacja

Bliskość Wrocławia zapewnia nie tylko dogodną komunikację, ale również możliwość skorzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej.

Sprzęt

Na miejscu możliwe jest wypożyczenie: kombinezonu, kasku, gogli, wysokościomierza i sprzętu niezbędnego do wykonywania skoków.

Skoki spadochronowe - Przygoda w Powietrzu | Olimpic Skydive Mirosławice

Kup pierwszy
skok