Szkolenia instruktorskie

SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE | Olimpic Skydive Mirosławice
Jakie szkolenia oferuje Olimpic Skydive?

Tylko w Olimpic Skydive

Jakie szkolenia oferuje Olimpic Skydive?

Strefa Olimpic Skydive umożliwia szkolenie instruktorów tandemowych, AFF i coachów (instruktorów doszkalających po AFF).

Doświadczona kadra i obecność egzaminatorów USPA pozwala zdać wszystkie egzaminy i uzyskać potrzebne dokumenty, które są dostarczane po kontakcie z United States Parachute Assotiation.  Strefa oferuje kursy na uprawnienia instruktorskie: USPA Coach, AFF, Static-Line, IAD and Tandem Ratings, uprawnienia fabryczne wydawane przez United Parachute Technologies (Vector/Sigma).

Co więcej, w jej ofercie znajdują się również szkolenia wznawiające wygasłe uprawnienia.

Praca odbywa się w małych grupach i przyjaznej atmosferze, co sprzyja efektywnej nauce. Indywidulane podejście jest priorytetem.

Szkolenia odbywają się na strefie zrzutu Olimpic Skydive w Mirosławicach, 25 km od Wrocławia.

Sezon trwa od marca do listopada. Strefa szkoli skoczków do wszystkich licencji USPA A, B, C, D oraz studentów do pierwszego skoku (FJC). Podczas kursów korzysta ze Zintegrowanego Programu szkolenia dla Studentów (Integrated Student Program – ISP) stworzonego i administrowanego przez USPA – Organizację Spadochronową Stanów Zjednoczonych.

Kto może wziąć udział?

Ogromna dawka emocji

Kto może wziąć udział?

W szkoleniach udział mogą wziąć skoczkowie spadochronowi spełniający wymagania na poszczególne uprawnienia. Jest to odpowiednia minimalna: liczba skoków, Licencja USPA (A, B, C lub D) oraz okres w sporcie spadochronowym.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Zostań certyfikowanym instruktorem!

Strefa Olimpic Skydive oferuje kompleksowe szkolenia spadochronowe ? od podstaw. Co kryje się pod tym stwierdzeniem? Jeżeli marzysz o pracy instruktora spadochronowego/tandem pilota i rozpocząłeś już działania w tym kierunku lub masz dopiero kilkanaście skoków, ale czujesz że jest to to, co chciałbyś robić w przyszłości zawodowo – to właśnie w Olimpic Skydive znajdziesz długofalowy plan na swoje szkolenie. Jego zwieńczeniem będą uprawnienia instruktorskie/tandem pilota, z którymi będziesz miał możliwość podjęcia zarobkowej pracy jako instruktor spadochronowy/tandem pilot na 80 proc. stref spadochronowych na całym świecie.

SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE | Olimpic Skydive Mirosławice

Kup pierwszy
skok