Loty w tunelu

Co to jest tunel aerodynamiczny?
Co to jest tunel aerodynamiczny?

Unieś się w powietrzu

Co to jest tunel aerodynamiczny?

SpeedFly odtwarza na ziemi warunki analogiczne jak przy skoku ze spadochronem. Dzięki temu oderwać się od grawitacji mogą nawet 4-letnie dzieci. Struga powietrza pozwala wznieść się na wysokość do 15 metrów.

Szeroka, 4-metrowa, szklana tuba daje możliwość swobodnego unoszenia się w powietrzu ? pod czujnym okiem instruktora. Tunel zapewnia możliwość lataniaz prędkością nawet 320 km/h.

Latać każdy może!

Emocje dla każdego

Latać każdy może!

SpeedFly to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Adresowana zarówno do ludzi poszukujących przygody, jak i chcących ciekawie spędzić czas w gronie najbliższych.

Dzieci kochają zabawę w tunelu, dlatego specjalnie dla nich działa szkółka ? Akademia Latania.Żeby latać, trzeba mieć skończone cztery lata, górnej granicy wieku nie ma.

Z tunelu nie mogą jedynie skorzystać osoby z poważnymi urazami kręgosłupa oraz barku. Nie poleca się tej rozrywki także kobietom w ciąży.

Prezent

W dobie wymagających konsumentów poszukujących ciekawych wrażeń, voucher na lot w tunelu to również niekonwencjonalny pomysł na prezent.

Nie tylko
tunel

W tunelu zlokalizowany jest SKYBAR , który zapewnia głodnym przygód odwiedzającym dostęp do bogatej oferty świeżych i pożywnych sałatek oraz napojów.

SpeedFly organizuje także imprezy firmowe.

Co warto wiedzieć o lotach w tunelu?

Przed każdym lotem organizowane jest szkolenie, w czasie którego poznaje się zasady bezpiecznego korzystania z tunelu i formy komunikowania się w czasie lotu. Następnie otrzymuje się odpowiednio dopasowany kombinezon, gogle, kask oraz zatyczki do uszu. W takim wyposażeniu odbywa się lot. Osobom początkującym w tunelu zawsze towarzyszy doświadczony instruktor, który dba o bezpieczeństwo i komfort lotu. Instruktor pomaga przybrać odpowiednią pozycję.