Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

FAQ

Jak dojechać do Strefy Spadochronowej Mirosławice?

Strefa zlokalizowana jest na lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego w Mirosławicach. Lotnisko położone jest przy drodze krajowej nr 35 Wrocław-Świdnica, w odległości 15 km od centrum handlowego Aleja Bielany i 25 km od centrum Wrocławia. Komunikacja zbiorowa z dworca autobusowego Wrocław Główny kursuje z częstotliwością co 30 min. Czas dojazdu z dworca autobusowego to ok. 45 min.

W jakich dniach można wykonać skok ze spadochronem w Mirosławicach?

Skoki spadochronowe w Mirosławicach wykonywane są zazwyczaj w sobotę i niedzielę, ale na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania skoku w dowolny dzień tygodnia pod warunkiem telefonicznego ustalenia terminu z wyprzedzeniem.

Czy do skoku w tandemie potrzebne są badania lekarskie?

Do wykonania skoku spadochronowego w tandemie pasażer tandemu nie ma obowiązku wykonywania badań lekarskich.

Czy każdy może skoczyć w tandemie?

Teoretycznie tak, ale nie polecamy skoków spadochronowych osobom cierpiącym na choroby serca, układu krążenia czy kostnego i epilepsję. Skoki wykonujemy z pasażerem do 110 kg.

Jak przygotować się do oddania skoku?

Ubiór pasażera nie powinien krępować jego ruchów. Najlepiej, aby był to strój sportowy. Pasażer dodatkowo otrzymuje kombinezon oraz gogle, w których wykonuje skok. Zalecamy oddanie skoku w czasie około godziny po lekkim posiłku. Nie polecamy zabierania ze sobą biżuterii.

Ile czasu zarezerwować, aby wykonać skok na strefie w Mirosławicach?

Około 60 min. Jest to czas potrzebny na 15-minutowe szkolenie, lot samolotem na wysokość 4000 m oraz skok spadochronowy w tandemie. Konieczne jest przybycie na miejsce skoku z conajmniej 30 minutowym wyprzedzeniem.

Z jakiej wysokości wykonywane są skoki w tandemie w Mirosławicach?

Skoki na lotnisku Mirosławicach wykonujemy z wysokości 4000 m.

Czy skok spadochronowy w tandemie z pilotem jest bezpieczny?

Tandem pilot to doświadczony skoczek spadochronowy , który przeszedł specjalne przeszkolenie do wykonywania skoków tandemowych. Bezpieczeństwo pasażera jest równoznaczne z bezpieczeństwem tandem pilota. Do skoków używamy spadochronów renomowanych firm. Uprząż pasażera posiada atest wytrzymałości obciążeniowej. Używamy tylko sprawdzonego i niezawodnego sprzętu oraz dysponujemy bardzo nowoczesnym samolotem przystosowanym do skoków spadochronowych. Spadochron wyposażony jest w automat spadochronowy AAD, który w przypadku awarii spadochronu głównego otworzy spadochron zapasowy. Więcej przeczytasz w zakładce: BEZPIECZEŃSTWO.

Czy skok można oddać w każdych warunkach pogodowych?

Nie, pogoda stanowi ograniczenie w wykonywaniu skoków spadochronowych. Decyzję o wykonaniu skoku podejmujemy po wnikliwej analizie warunków atmosferycznych.

Z jakim wyprzedzeniem potwierdzony będzie zarezerwowany przeze mnie termin wykonania skoku?

Termin skoku potwierdzamy na 24 godziny przed skokiem, wtedy mamy największą pewność warunków pogodowych. Jeśli jednak pogoda diametralnie i nieoczekiwanie się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany najwcześniej, jak tylko będzie to możliwe.

Dlaczego skok spadochronowy w tandemie tyle kosztuje?

Cena odzwierciedla nieziemskie przeżycia i doznania, jakie daje skok spadochronowy. Zawiera koszty lotu samolotu, amortyzacji spadochronu, wynagrodzenie pilota i tandem pilota. Jeśli się zdecydujesz na skok z filmowaniem i zdjęciami dochodzą do tego koszty skoczka-operatora, który będzie Ci towarzyszył w powietrzu, aby film i zdjęcia były pamiątką na całe życie.

Co muszę wiedzieć, aby sprawnie dokonać rezerwacji terminu skoku?

skorzystaj z naszego konfiguratora skoku na stronie głównej , ale możesz również zarezerwować skok telefonicznie.
W celu usprawnienia obsługi podczas kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem prosimy o przygotowanie:

- imienia i nazwiska pasażera tandemu
- numeru telefonu kontaktowego
- adresu e-mail osoby dokonującej zamówienia - rezerwacji;

Jeśli nie będziesz chciał odebrać tandem boxu osobiście, przesyłka zostanie do Ciebie wysłana.
Podczas kontaktu telefonicznego nasz konsultant pomoże w dokonaniu właściwego zamówienia i rezerwacji terminu skoku oraz odpowie na pytania związane z realizacją zamówienia.