Poczekaj! :(

Nie znalazłeś właściwej dla siebie oferty?
Zostaw nam swojego maila
Od czasu do czasu wysyłamy bardzo fajne promocje!

FAQ

Co muszę wiedzieć, aby sprawnie dokonać rezerwacji terminu skoku?

1. skorzystaj z naszego konfiguratora i skonfiguruj skok, w wybranych przez siebie opcjach, na stronie głównej, to najszybszy sposób dokonania zakupu skoku a następnie zatwierdź wybór.
2. w kolejnym kroku wpisz imię i nazwisko pasażera tandemu i zatwierdź wybór
3. na następnej karcie podaj dane składającego zamówienie:
imię i nazwisko, adres e-mail , numer telefonu ( jeśli wybrałeś opcję z Tandemboxem podaj adres do wysyłki zamówienia i wybierz opcje dostawy)
4. zaakceptuj regulaminy
5. dokonaj płatności

po zaksięgowaniu płatności otrzymasz na podany adres e-mail informacje o złożonym zamówieniu oraz voucher z kodem do dokonania odprawy przed skokiem w tandemie w zakładce CHECK-IN znajdującej się w menu na stronie głównej olimpic-skydive.pl

W jaki sposób zarezerwować termin skoku w tandemie

Aby zarezerwować termin skoku w tandemie, musisz dokonać odprawy przed skokiem w tandemie w zakładce
CHECK-IN umieszczonej w menu na stronie głównej naszego serwisu.
Odprawa przed skokiem w tandemie jest podobna do odprawy CHECK-IN przed lotem samolotem.
W celu dokonania odprawy skopiuj z kod swojego vouchera na skok w tandemie i wklej go w przeznaczone do tego pole na stronie check-in, a następnie wybierz opcje, z których chciałbyś skorzystać.
Zapisz zmiany i dokonaj ewentualnej płatności za opcje dodatkowe.
Po zatwierdzeniu wyboru odprawa zostanie dokonana. Na adres email podany przy składaniu zamówienia zostanie wysłane potwierdzenie dokonania odprawy.
UWAGA !
strona check-in jest obecnie w fazie testów prosimy o korzystanie ze strony check-in od 1.5.2019 roku , za utrudnienia przepraszamy

Jak dojechać do Strefy Spadochronowej Mirosławice?

Strefa zlokalizowana jest na lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego w Mirosławicach. Lotnisko położone jest przy drodze krajowej nr 35 Wrocław-Świdnica, w odległości 15 km od centrum handlowego Aleja Bielany i 25 km od centrum Wrocławia. Komunikacja zbiorowa z dworca autobusowego Wrocław Główny kursuje z częstotliwością co 30 min. Czas dojazdu z dworca autobusowego to ok. 45 min.

W jakich dniach można wykonać skok ze spadochronem w Mirosławicach?

Skoki spadochronowe w Mirosławicach wykonywane są zazwyczaj w sobotę i niedzielę, ale na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania skoku w dowolny dzień tygodnia pod warunkiem telefonicznego ustalenia terminu z wyprzedzeniem.

Czy do skoku w tandemie potrzebne są badania lekarskie?

Do wykonania skoku spadochronowego w tandemie pasażer tandemu nie ma obowiązku wykonywania badań lekarskich.

Czy każdy może skoczyć w tandemie?

Teoretycznie tak, ale nie polecamy skoków spadochronowych osobom cierpiącym na choroby serca, układu krążenia czy kostnego i epilepsję. Skoki wykonujemy z pasażerem do 110 kg.

Jak przygotować się do oddania skoku?

Ubiór pasażera nie powinien krępować jego ruchów. Najlepiej, aby był to strój sportowy. Pasażer dodatkowo otrzymuje kombinezon oraz gogle, w których wykonuje skok. Zalecamy oddanie skoku w czasie około godziny po lekkim posiłku. Nie polecamy zabierania ze sobą biżuterii.

Ile czasu zarezerwować, aby wykonać skok na strefie w Mirosławicach?

Około 60 min. Jest to czas potrzebny na 15-minutowe szkolenie, lot samolotem na wysokość 4000 m oraz skok spadochronowy w tandemie. Konieczne jest przybycie na miejsce skoku z conajmniej 30 minutowym wyprzedzeniem.

Z jakiej wysokości wykonywane są skoki w tandemie w Mirosławicach?

Skoki na lotnisku Mirosławicach wykonujemy z wysokości 4000 m.

Czy skok spadochronowy w tandemie z pilotem jest bezpieczny?

Tandem pilot to doświadczony skoczek spadochronowy , który przeszedł specjalne przeszkolenie do wykonywania skoków tandemowych. Bezpieczeństwo pasażera jest równoznaczne z bezpieczeństwem tandem pilota. Do skoków używamy spadochronów renomowanych firm. Uprząż pasażera posiada atest wytrzymałości obciążeniowej. Używamy tylko sprawdzonego i niezawodnego sprzętu oraz dysponujemy bardzo nowoczesnym samolotem przystosowanym do skoków spadochronowych. Spadochron wyposażony jest w automat spadochronowy AAD, który w przypadku awarii spadochronu głównego otworzy spadochron zapasowy. Więcej przeczytasz w zakładce: BEZPIECZEŃSTWO.

Czy skok można oddać w każdych warunkach pogodowych?

Nie, pogoda stanowi ograniczenie w wykonywaniu skoków spadochronowych. Decyzję o wykonaniu skoku podejmujemy po wnikliwej analizie warunków atmosferycznych.

Z jakim wyprzedzeniem potwierdzony będzie zarezerwowany przeze mnie termin wykonania skoku?

Termin skoku potwierdzamy na 24 godziny przed skokiem, wtedy mamy największą pewność warunków pogodowych. Jeśli jednak pogoda diametralnie i nieoczekiwanie się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany najwcześniej, jak tylko będzie to możliwe.

Dlaczego skok spadochronowy w tandemie tyle kosztuje?

Cena odzwierciedla nieziemskie przeżycia i doznania, jakie daje skok spadochronowy. Zawiera koszty lotu samolotu, amortyzacji spadochronu, wynagrodzenie pilota i tandem pilota. Jeśli się zdecydujesz na skok z filmowaniem i zdjęciami dochodzą do tego koszty skoczka-operatora, który będzie Ci towarzyszył w powietrzu, aby film i zdjęcia były pamiątką na całe życie.