Pytania FAQ

JAK MOGĘ  DOJECHAĆ DO STREFY SPADOCHRONOWEJ MIROSŁAWICE?
Strefa zlokalizowana jest na lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego w Mirosławicach. Lotnisko położone jest przy drodze krajowej nr 35 Wrocław –Świdnica w odległości 15 km od centrum handlowego Aleja Bielany i 25 km od Centrum Wrocławia. Komunikacja zbiorowa z dworca autobusowego Wrocław Główny kursuje z częstotliwością co 30 min. Czas dojazdu z dworca autobusowego to ok. 45 min.
Nasi klienci posiadających potwierdzoną rezerwację na skok w razie potrzeby dowozimy z centrum Wrocławia oraz Bielan Wrocławskich bezpłatnie.

 
W JAKICH DNIACH MOGĘ WYKONAĆ SKOK ZE SPADOCHRONEM W MIROSŁAWICACH?
Skoki spadochronowe w Mirosławicach wykonywane są w środę, piątek, sobotę i niedzielę, ale na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania skoku w dowolny dzień tygodnia pod warunkiem telefonicznego ustalenia terminu z co najmniej 5 godzinnym wyprzedzeniem.

CZY DO SKOKU W TANDEMIE POTRZEBNE SĄ BADANIA LEKARSKIE ?
Do wykonania skoku spadochronowego z instruktorem pasażer tandemu nie ma obowiązku wykonywania badań lekarskich.

CZY KAŻDY MOŻE SKOCZYĆ W TANDEMIE?
Teoretycznie tak, ale nie polecamy skoków spadochronowych osobom cierpiącym na choroby serca, układu krążenia i epilepsję. Skoki wykonujemy z pasażerem do 110 kg.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ODDANIA SKOKU ?
Ubiór pasażera nie powinien krępować jego ruchów. Najlepiej, aby był to strój sportowy. Pasażer dodatkowo otrzymuje kombinezon oraz gogle, w których wykonuje skok.
Zalecamy oddanie skoku w czasie około godziny po lekkim posiłku. Nie polecamy zabierania ze sobą biżuterii.

ILE CZASU MUSZĘ SOBIE ZAREZERWOWAĆ, ABY WYKONAĆ SKOK NA STREFIE W MIROSŁAWICACH?
Około 60 min. Jest to czas potrzebny na 15-minutowe szkolenie, lot samolotem na wysokość 4000 m oraz skok spadochronowy w tandemie z instruktorem.

Z JAKIEJ WYSOKOŚCI WYKONYWANE SĄ SKOKI Z INSTRUKTOREM W TANDEMIE W MIROSŁAWICACH ?
Skoki na lotnisku Mirosławicach wykonujemy z wysokości 4000 m.

CZY SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z PILOTEM JEST BEZPIECZNY?
Tandem pilot to doświadczony instruktor spadochronowy. Bezpieczeństwo pasażera jest równoznaczne z bezpieczeństwem tandem pilota. Do skoków używamy spadochronów renomowanych firm. Uprząż pasażera posiada atest wytrzymałości obciążeniowej.
Używamy tylko sprawdzonego i niezawodnego sprzętu oraz dysponujemy bardzo nowoczesnym samolotem przystosowanym do skoków spadochronowych. Więcej przeczytasz w zakładce: BEZPIECZEŃSTWO

CZY SKOK MOŻNA ODDAĆ W KAŻDYCH WARUNKACH POGODOWYCH?
Nie, pogoda stanowi ograniczenie w wykonywaniu skoków spadochronowych. Decyzje o wykonaniu skoku podejmujemy po wnikliwej analizie warunków atmosferycznych.

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM POTWIERDZONY BĘDZIE ZAREZERWOWANY PRZEZE MNIE TERMIN WYKONANIA SKOKU ?
Termin skoku potwierdzamy na 24 godziny przed skokiem, wtedy mamy największą pewność warunków pogodowych. Jeśli jednak pogoda diametralnie i nieoczekiwanie się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany najwcześniej, jak tylko będzie to możliwe.

DLACZEGO SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM AŻ TYLE KOSZTUJE?
Cena odzwierciedla nieziemskie przeżycia i doznania, jakie daje skok spadochronowy. Zawiera koszty lotu samolotu, amortyzacji spadochronu, koszty pilota i tandem pilota. Jeśli się zdecydujesz na skok z filmowaniem i zdjęciami dochodzą do tego koszty skoczka-operatora, który będzie Ci towarzyszył w powietrzu, aby film i zdjęcia były pamiątką na całe życie.


CO MUSZĘ WIEDZIEĆ, ABY SPRAWNIE DOKONAĆ REZERWACJI TERMINU SKOKU ?
W celu usprawnienia obsługi podczas kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem prosimy o przygotowanie:

  1. imienia i nazwiska pasażera tandemu
  2. numeru telefonu kontaktowego
  3. adresu e-mail osoby dokonującej zamówienia - rezerwacji;

Jeśli nie będziesz chciał odebrać tandemboxu osobiście, przesyłka zostanie do Ciebie wysłana.
Podczas kontaktu telefonicznego nasz konsultant pomoże w dokonaniu właściwego zamówienia i rezerwacji terminu skoku oraz odpowie na pytania związane z realizacją zamówienia.

 

 buttonchce    buttonrezerwuje